V Pardubicích úspěšně 6 krát „na bedně“

V sobotu 6.8.2022 jsme brzy ráno vyrazili na dostihy do Pardubic, kam jsme vezli 8 koní. Cestou nás provázel déšť a nervozita se dala krájet. Jak jsme se blížili do Pardubic, déšť pomalu ustával a pomalu se začalo objevovat sluníčko, což mohl být příslib, že dráha na Pardubickém závodišti nebude tvrdá.

Jako první z našich svěřenců šel na startu KING`S SHILLING(USA) z dostihové stáje AGA-Vlachovice, který měl poslední start v květnu tohoto roku. Hned po startu se Lukáš Matuský s KING`S SHILLINGEM ujali vedení dostihu, což jim vydrželo až do cíle a kluci zvítězili stylem start cíl.

Mezitím už se do dalšího dostihu připravoval ARION(GER) z dostihové stáje Meridian, spolu s Lukášem Matuským obsadili 3. místo.

V 16:19 byl na startu připraven KUBALI(IRE) alias „Kubíček“, reprezentant dostihové stáje Vasury Kolesa. Po startu se dvojice KUBALI a Lukáš Matuský drželi nenápadně v zadní části dostihového pole, po té co vyběhli na travnatý ovál měli krásný progres. Na poslední překážku šli 3. v pořadí, v cílové rovince měli ještě sílu na zrychlení a společně si doběhli pro vítězství.

V čase, kdy Kubíček vítězil už se v padoku na start připravoval FIGARO DES BORDES(FR) z dostihové stáje Meridian. Spolu s Lukášem Matuským si Figaro doběhl pro krásné 3. místo

Do následujícího dostihu se připravovali RONALDO KING z dostihové stáje K-K Metal s Danou Bořánkovou a WISE RULER(GB) z dostihové stáje Meridian s Lukášem Matuským. Lukáš v tomto dostihu útočil na „hattrick“. Vítězství bylo na dosah, ale jak už to v dostizích bývá velmi těsně v tuhém boji o vítězství si WISE RULER a Lukáš doběhli pro krásné 2. místo

Poslední dostih tohoto dostihového dne byla rovina do které se připravoval LE CONQUERANT(FR) z dostihové stáje AGA- Vlachovice se Sofií Kvízovou tato dvojice si doběhla pro krásné druhé místo.

Bilance tohoto dostihového dne je tedy:

2 x 3. místo

2 x 2. místo

2 x 1. místo

 

Moc gratulujeme majitelům a jezdcům.