Reportáž: Skvělá atmosféra na besedě a projekci u Marka Stromského

Děkujeme téměř třem stovkám diváků v zasněžených Štěpánkovicích a celé rodině Marka Stromského! Páteční besedu v kulturním domě s filmovou projekcí nejen o letošní Velké pardubické jsme si opravdu užili! Krásná atmosféra, zajímavé dotazy, standing ovation a poté příjemné posezení v hospůdce…  co víc si přát :)

Večer začal projekcí filmu „Velká“, který od ranních příprav v Karlovicích až do cílové rovinky a druhého místa Hegnuse zachycuje naši cestu Velkou pardubickou 2018. Autorem netradičního dokumentu je náš kamarád a moderátor Ondřej Carda, který zároveň provázel celým večerem.

Poté už se na podiu představili hlavní protagonisté – domácí Marek Stromský, trenér Radek Holčák a jezdci Zuzana Vokálková a Adam Čmiel. Kvůli nemoci bohužel nemohl přijet Radkův otec František Holčák. I tak jsme si ale všichni připomněli slavné vítězství Valencia v roce 1986 a založení tréninkové centrály v Karlovicích, diváci se dozvěděli spoustu zajímavostí o tréninku dostihových koní, životosprávě žokeje a další perličky ze zákulisí dostihů a života s koňmi.


Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Valencio Holčák (@valencioholcak),

Bezmála tři hodiny utekly jako voda. A co jsme nestihli probrat v kinosále, to se prodebatovalo o něco později hned naproti v hospůdce u Stromských.

Ještě jednou moc děkujeme za pozvání a krásný večer!

Opavský deník – Štěpánkovice ve víru vzpomínek na Velkou

Fotogalerie