První přihlášky s našimi svěřenci již na světě

Druhý dostihový den se bude konat v pondělí 24.5.2020 na závodišti ve Velké Chuchli. Na přihláškách najdete i naše koně včetně loňského sprintera roku Mr.Righta.

93. Gomba handicap
R (handicap) I.kat. – 4+ – 1200 m – 135 000 Kč, Přihlášeno koní: 15
BEAU MASSAGOT(FR), 5 Leram 54,0   Luka Václav, Ing.
BENIDICTION(IRE), 6 DAR 53,5   Haris Ludvík
CELINE MY HEART(GB), 7 R & L 48,0 -6,0 Syslová Lenka
GEORGE BOOLE(IRE), 6 AGA-Vlachovice 55,5   Holčák František
HELLO HOBBY(IRE), 9 Lokotrans 52,0   Urbánek Luboš
HENRYTHEAEROPLANE(USA), 8 Meridian 53,5   Koplík Zdeno
KOOL AND THE GANG(IRE), 10 All 4 Blondes 53,5   Albrecht Jürgen
MANOAMANO(FR), 4 MUDr. Eva Nieslaniková 54,5   Nieslanik Miroslav
MASTER OF GOLD(FR), 9 TVD a.s. 54,0   Wroblewski Grzegorz
MOLLYS BEST(FR), 6 Stáj Filip 57,5   Berthier Kateřina
MR RIGHT(IRE), 8 Dr. Charvát 60,5   Holčák František
POLITICUM(FR), 4 Russian Racing Syndicate 61,0   Šavujev Arslangirej
PRAY FOR PARIS, 4 Blue Star 49,5   Berthier Kateřina
SWEETICON(GB), 6 PMA Racing Syndicate 59,0   Luka Václav, Ing.
ULTIMATE FIGHT(FR), 6 Václav Slovák 56,5   Koplík Zdeno

 CENA …

R III.kat. – 4+ – 2400 m – 60 000 Kč, Přihlášeno koní: 21
ARLINGTON, 8 DS Dolní Moravice 59,0   Záhorová Eva
AVESTAN(IRE), 4 Wieslaw Jakub Kartus 57,0   Wroblewski Grzegorz
BELL ELYSEES(GB), 4 Zámek Domoradice 57,0   Brož Jiří
BRIDPORT(IRE), 5 Štěpánka Myšková 55,0   Myšková Štěpánka
CACOPHONOUS(GB), 5 Pure Nutrition 57,0   Havelková Martina
DALANDI, 4 MUDr. Eva Nieslaniková 61,0   Nieslanik Miroslav
DARALARA, 4 Václav Luka 55,5   Záhorová Eva
GALIOS, 4 DAR 57,0   Haris Ludvík
GIVEN CHOICE(IRE), 5 AMP Invest sp z oo(POL) 53,5   Wroblewska Iwona
LAST OPERA SONG(FR), 7 Autodoprava Blažek s.r.o. 55,5   Blažek Svatoslav
MOUNT Q(GB), 5 Meridian 55,0   Holčák František
ORLEANO, 4 Hippolit Star – Pejšková 57,0   Pejšková Ivana, Ing.
OUTBACK RIDER(IRE), 4 DS Radim Bodlák 55,0   Bodlák Radim
SAUL(GB), 5 Zeas Staré Hradiště 59,0   Vocásková Helena
SOLAR ECLIPSE(GB), 9 TVD a.s. 55,0   Seménka Zdeněk
SORBET(POL), 5 FVE – Relay JK Levín 55,0   Kalčík Michal
TAMSIN(GER), 4 Bernd Nebel 59,0   Hlavatý Pavel
THAT`S MY GIRL(GER), 4 MS Racing 59,5   Urbánek Luboš
URBI ET ORBI(GER), 8 Jezdecké potřeby Ostrava 59,0   Syslová Lenka
VEAKALTO(IRE), 8 Rustikal HC s.r.o. 55,0   Luka Václav, Ing.
VÉVODA, 4 DC Zámrsk MUDr. Bruna 59,0   Andrés Dušan