V sobotu do Pardubic – výsledky

Do sobotních Pardubic 18.8.2018 vyrazíme s těmito svěřenci:

14:35 – 2.dostih (040507)
Cena za podpory HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s. – Memoriál Zbyňka Kusého
PP – cena III.kat. – 4+ – 3400 m – 90 000 Kč
6/12
1 LA MEZALIE, 6 am. Pavel Syrový 68,0 Farma Janovičky
2 MENY BAY(IRE), 8 ž. Leighton Aspell 73,5 Victory Farm-SK
3 MASHA, 7 Jakub Spáčil 66,5 Hudec – Olehla
4 FANTASTICADVENTURE(GER), 5 j ž. Josef Bartoš 70,0 Lokotrans
5 SUNDARA(IRE), 7 ž. Jan Kratochvíl 70,0 Statek Blata Český ráj
6 ILEK(FR), 6 s Patrick Boekhout 66,0 DS Paragan
7 AMADEON(IRE), 6 Sertash Ferhanov 72,5 Stanislav Chudáček
8 ROCKNROBIN(IRE), 7 Veronika Řezáčová 67,0 K-K Metal a.s.
9 GARFIELD, 5 František Kovačík 68,5 Václav Říha
10 DZINFIZZ, 6 Jan Odložil 67,5 Luka-Vedral
11 FINÁLE, 4 Ondřej Velek 64,0 DAR
12 POLISH PEARL(IRE), 4 ž. Jan Faltejsek 65,5 Stáj Marcelewo

Rocknrobin

Rocknrobin

15:20 – 3.dostih (040505)
Cena společnosti STAFI – finalizace staveb, s.r.o.
Stcc – cena IV.kat. – 5+ – 4300 m – 60 000 Kč
2/18
1 LIBERTIN(GB), 9 Jan Odložil 66,0 Luka-Vedral
2 LOMBARGINI(GER*), 7 ž. Jan Faltejsek 69,0 EŽ Praha a.s.
3 STIGRIS, 7 j ž. Marek Stromský 72,5 K-K Metal a.s.
4 HÁDÉS, 5 ž. Marcel Novák 68,0 Galopp & FRIENDS s.r.o.
5 BESLAN(FR), 6 Adam Čmiel 65,5 Stáj Mikon
6 NORMAN(FR*), 5 j Daniel Vyhnálek 64,5 DS Pegas
7 SEGRETON, 5 Martin Laštovička 64,0 Stáj Sokrates
8 CANTON, 7 A 1/2 Ondřej Velek 69,5 Stáj Luka
9 AMANTIDO, 5 Ján Mach, MVDr. 65,5 Stáje Těchov
10 VALTZ, 7 b Jakub Spáčil 67,5 Pálenice Pavlovice
11 KAISERWALZER(GER), 5 ž. Leighton Aspell 68,0 DS Millennium
12 RUI FALEIRO(USA), 7 Richard Bartoň 67,0 HWS Tellus Equinus
13 DODO DANCER(FR), 5 Patrick Boekhout 64,5 Stáj Anděl strážný
14 MOREIRA(GB), 5 ž. Martin Liška 66,0 Epona
15 LAMBROZINI, 6 b Pavel Složil ml. 67,5 Hvozd-Popelka-Hanák
16 PILLAR(POL), 8 Rostislav Benš 68,0 Dostihová stáj Zhoř
17 LARRY, 7 am. Michal Mikšovský 64,5 Farma Santov Hrbáček
18 NIGERTA, 5 Veronika Řezáčová 64,0 BoKa Seniors
19 NOTALERT, 8 Jan Derych 65,5 DS Ponytrans
15:55 – 4.dostih (040504)
Cena CHOVSERVIS a.s., Hradec Králové
Stcc – cena III.kat. – 4 – 4200 m – 90 000 Kč
nestartoval
1 FATHER PAULO(GB), 4 Rostislav Benš 68,0 St Johns
2 FLY FILO FLY(ITY), 4 ž. Jan Kratochvíl 68,0 Statek Chyše-Váňa
3 STEALING A WIN(IRE), 4 s ž. Martin Liška 66,0 NUTRIN
4 ČMELÁK, 4 Jan Odložil 66,0 DS Malá Morávka
5 KORNELIA, 4 Pavel Složil ml. 66,0 Hvozd-Popelka
6 MANSUR, 4 s ž. Marcel Novák 68,5 Pecka-Horse
7 MR SPEX(GER), 4 ž. Josef Bartoš 68,0 Lokotrans
8 MINTAKA, 4 ž. Jiří Kousek 68,0 JJ LEGAL s.r.o. – Popelka
9 NICK(GER*), 4 ž. Thomas Boyer 68,0 DS Pegas
10 WOTAN(GER), 4 ž. Marek Stromský 68,0 K-K Metal a.s.

17:45 – 7.dostih (040503)
Cena města Pardubic – cena Registany
Stcc – cena II.kat. – 4+ klisny – 4200 m – 120 000 Kč
4/13
1 WAIKITA, 8 Jakub Spáčil 69,5 Hudec – Olehla
2 LORETIS, 5 Jan Derych 68,5 Kameňák s.r.o.
3 TANJA, 6 A 1/2 Jan Odložil 68,5 DS Malá Morávka
4 VIVIENNE OF GRACIE(GB), 9 Jakub Kocman 68,5 DS Sunflower – Vápno
5 DUNÁTA, 8 ž. Marek Stromský 69,0 K-K Metal a.s.
6 LUCYL, 8 ž. Martin Liška 68,5 Falkensee
7 RIDERI CROSS, 6 Pavel Složil ml. 68,5 EŽ Praha a.s.
8 SINNDARKA(IRE), 7 ž. Josef Bartoš 68,5 H&H J.Hrudka
9 JITŘENKA, 5 Ján Mach, MVDr. 68,5 Vinklárek-Dešná
10 CHARMENE, 6 ž. Leighton Aspell 68,5 Frančák-Dvorce SK
11 APAS ROCKA, 4 ž. Marcel Novák 67,0 Nýznerov
12 MODENA, 11 ž. Jan Faltejsek 68,5 EŽ Praha a.s.
13 ROZINA(FR), 4 b ž. Jan Kratochvíl 63,5 Estrella

18:20 – 8.dostih (040506)
Cena Dostihového spolku a.s.
Stcc – handicap IV.kat. – 5+ – 3400 m – 60 000 Kč
zadržen
1 LINCOLN(GER), 8 Ondřej Velek 64,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
2 SCARE CROW, 6 b ž. Jan Faltejsek 64,0 DC Osvinov-Baštová
3 MACHIAVELLI(BEL), 8 ž. Marcel Novák 67,0 EŽ Praha a.s.
4 ACHSAR(FR), 5 Adam Čmiel 65,5 K-K Metal a.s.
5 MARIKA, 5 Jan Odložil 66,0 DS Troubecká hospodářská
6 LORD JAGMIN, 9 b Jakub Spáčil 66,0 EŽ Praha a.s.
7 IMPHAL(POL), 5 b ž. Jiří Kousek 69,0 Quartis-Zámecký Vrch
8 THIRTEEN DIAMONDS(IRE), 7 s ž. Josef Bartoš 68,5 Lokotrans
9 NEW FINCH, 5 Pavel Složil ml. 70,0 EŽ Praha a.s.
10 LADY BACH(IRE), 8 b Veronika Řezáčová 64,0 Hudec-Řezáčová
11 VINNERO, 5 Ján Mach, MVDr. 60,0 RePeTe -Vašina
12 STRING(GER*), 5 ž. Marek Stromský 66,0 K-K Metal a.s.
13 SOTTOVENTO(GER), 6 Patrick Boekhout 62,0 Statek Chyše-Váňa
14 PLAYMONKA, 5 Jan Derych 64,5 Antonín Šimera-Landbau
15 DECORUS, 9 ž. Martin Liška 66,0 Jezdecké potřeby Ostrava